Ürünler Hakkında Merak Edilenler

Kule Concept tarafından sağlanan yüzlerce çeşit tuğla seçeneği ve yardım makaleleri ile daha güzel ve konforlu alanlar inşa edebilirsiniz…

Ürünleriniz ithal mi?

Evet, ürünlerimiz ithal ve Avrupa’da üretilmektedir.

Sipariş ettiğim ürün kaç günde kapımda olur?

Bulunduğunuz bölgeye göre sipariş teslim süresi değişkenlik gösterebilir, bunun hakkında daha doğru bilgiyi öğrenmek için bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Satın aldığım üründen memnun kalmazsam geri iade edebilir miyim?

İade sürecimiz bölgeye ve satılan ürünlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu konu hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçin.

Ürünleri yerinde inceleyebilme şansımız varmı?

Evet, ürünlerimizi yakından incelemek ve örgün bir şekilde bilgi almak için Kule Concept İstanbul ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Adres ve diğer iletişim bilgileri için lütfen burayı tıklayın.

Aradığım ürün sitenizde mevcut değil, ne yapabilirim?

Eğer talep ettiğiniz ürün Avrupa’daki tedarikçilerimizde mevcutsa ürün sipariş adetine bağlı olarak özel sipariş formu oluşturabiliriz. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçin.

Web Sitesi Hakkında Merak Edilenler

Kule Concept kurumsal web sitesi üzerinde sergilenen tüm ürünleri inceleyebilir, ve şirketimiz hakkında kapsamlı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz…

kuleconcept.com bir e-ticaret platformu mu?

Hayır, Kule Concept’in web sitesi üzerinden tüm tuğla ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz. Ürünlerin sergilendiği alanları web tabanlı katalog olarak düşünebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün ile ilgili iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Web sitenizde yayınlanan ürünlerin tamamı stoklarınızda mevcut mu?

Evet, kuleconcept.com üzerinde sergilenen tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur.

Web sitenizde yayınlanan ürünler haricinde stoklarınızda başka ürünler mevcutmudur?

Hayır, tüm ürünlerimizin tamamı kuleconcept.com üzerinde yayınlanmaktadır.

Web sitenize üye olmama gerek varmı?

Hayır, web sitemiz üzerinden üye olmadan tüm ürünleri inceleyebilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Web sitenizde bulunan ürünlerin stokta ne kadar kaldığına dair bilgiye nasıl ulaşabilirim?

Bizimle iletişim sayfasında bulunan bilgilerden irtibata geçerek talep ettiğiniz ürünün stoklarımızda ne kadar kaldığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitenizde aradığım ürünü buldum ama rengi veya deseni tam olarak aradığım renk veya tasarım değil, ne yapabilirim?

Ürünlerimizin farklı varyasyonları ve özel üretimlerinin mevcut olup olmadığı hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kule Concept Şirketi Hakkında Merak Edilenler

Uzun yıllardır inşaat sektöründe malzeme konusunda tuğla ve tuğla ürünleri ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Sizlere bu konuda yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz…

Avrupa'daki önde gelen tuğla şirketlerinin Türkiye'de ki distribütörü müsünüz?

Evet, başta Nelissen olmak üzere ABC-Klinker, Röben ve Wienerberger gibi Avrupa‘nın önde gelen tuğla üreticilerinin Türkiye’de ki tedarikçisiyiz.

Showroomlarınız var mı?

Evet, dönem dönem ve bölgesel olarak showroomlarımız mevcut, bunun hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ofisiniz İstanbul'un neresinde?

Merkez ofisimizin adresi: Zümrütevler Mah. Semazen Sk. No:11-19 A Blok Kat:3 Daire 16 Maltepe/İSTANBUL

İrtibat numaralarınız nelerdir?

+90 535 025 0443 GSM numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Başka numaralardan Kule Concept başlığı altında gelen çağrıları dikkate almayınız.

Başka e-posta adresiniz varmı?

Evet, ana irtibat için e-posta adresimiz olan info@kuleconcept.com mail adresinden bize mail gönderebilirsiniz. Alan adı “@kuleconcept.com” ile bitmeyen mail adreslerinden Kule Concept başlığı altında gelen mailleri dikkate almayın.